İçeriğe geç

SEO ve Google Ads Hizmetleri

Web sitenizin ücretli ve ücretsiz profesyonel araçlar ile anlık takibi yapılarak raporlandırılır. Bu sayede aldığınız hizmetler ile ilgili anlık gelişmeleri takip etme şansınız olur. Veriler SEO ve Google Ads analizleri ve optimizasyonları için vazgeçilmez değerlerdir. Sizin için yapabileceğim hizmetleri inceledikten sonra hemen iletişime geçebilirsiniz.

40cc958c tmplw wpdev saas template 1 mac
semrush
ahrefs
google-search-console
google-analytics
wordpress

Hangi Çalışmalar Yapılıyor?

Yapılan ayrıntılı web sitesi ve seo analizi ile sitenizin mevcut kimliği ortaya çıkarılır. Mini bir swot analizi yapılarak analizden elde edilen veriler ile çalışma başlatılır.

90f07946 tmplw wpdev saas template 1 icon 1
Site İçi SEO Analizi

Web sitenizin Google Webmaster yönergeleri kapsamından bir problemi olup olmadığı incelenir. Bunlar genelde temel olarak title, meta etiketler, başlık etiketleri ve içerik denetimi ile ilgili başlıklardan oluşur.

2e5e63c3 tmplw wpdev saas template 1 icon 4
Teknik SEO Analizi

Web sitenizin site haritaları, robots.txt gibi arama motorlarını ilgilendiren kısımları ile site açılış hızınız, mobil uyum, duplicate content (yinelenen içerik) gibi konular üzerinde çalışma yapılır.

7baf7e69 tmplw wpdev saas template 1 icon 3
Site Dışı SEO ve Backlink Analizi

Site dışı seo çalışmaları ile işletmenizin değerini arttırmak üzere çalışmalar yapılır. Yanlış ve hatalı yapılan backlink çalışmaları varsa bu zararlı bağlantılar temizlenerek otorite artışı sağlanır. İstenmeyen backlinkler maalesef site sıralamanızı olumsuz etkiler.

282f76d2 tmplw wpdev saas template 1 icon 2
Web Sitesi Güvenliği

Web sitenizi dışarıdan gelebilecek herhangi bir saldırıya karşı korumak adına güvenlik eklentileri kurulur ve ayarları yapılır.

80fdb7c9 tmplw wpdev saas vector smart
Google Ads Reklam Kampanya Yönetimi

Google Ads (adwords) reklam kampanyaları sayesinde ürün ve hizmetlerinizin pazarlamasını hızlıca yapabilir ve istediğiniz hedef kitle ile etkileşime geçebilirsiniz.

fb4fd5c0 tmplw wpdev saas
60ef52cf tmplw wpdev saas template 1 features icon 1
Anahtar Kelime Stratejisi

Hedef kitlenize hitap eden anahtar kelime stratejisi belirlenerek minimum maliyet ve maksimum fayda sağlayacak çalışmalar yapılır.

b53c4787-tmplw-wpdev-saas-template-1-features-icon-2.png
Kalite Puanı

Kalite puanı seçilecek anahtar kelimeler ile teklif anında tıklama başına maliyetin ne kadar olacağını belirleyen en önemli faktördür. Reklamlarınızı çıkmadan önce siteniz kontrol edilerek gerekiyorsa optimizasyon yapılır.

bb05c805-tmplw-wpdev-saas-template-1-features-icon-3.png
Optimizasyon

Hedef anahtar kelime stratejisi belirlendikten sonra hedef kitlenize uygun optimize edilen reklam kampanyalarınız için en uygun anahtar kelime eşleme türleri dikkatlice seçilerek fazla bütçe harcamasının önüne geçilir.

60ef52cf tmplw wpdev saas template 1 features icon 1
Teklif Stratejileri

Manuel teklif stratejileri haricinde google'ın yapay zekasını kullanan akıllı teklif stratejileri belirlenerek ürün veya hizmetinize yönelik en uygun teklif stratejisi belirlenir.

1278519b-tmplw-wpdev-saas-template-1-features-icon-4.png
Reklam Uzantıları

Reklam verme amacınıza uygun reklam uzantıları seçilerek reklamın genel kalitesi arttırılır ve bu sayede müşterileriniz ile etkileşime geçme yollarını arttırabilirsiniz.

Sürpriz Fiyat Artışları Yok! İstediğiniz Çalışma Şablonunu Seçin.

Aşağıdaki SEO çalışma fiyatları çalışma yapmak istediğiniz bölümlere ve çalışma süresine göre değişiklik gösterebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada veya sitede bulamadığınız soruların cevaplarını bu bölümde bulabilirsiniz.

SEO web sitenizin arama motorlarında daha iyi konumlarda olmasına olanak sağlayan, sitenizin görünürlük ve bilinirliğini arttıran çalışmalardır. Tam olarak Türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu’dur. Başarılı bir SEO neticesinde web sitenizin ziyaretçi sayısını organik olarak (yani reklam vb harcamalar yapmadan) arttırmanızı sağlar.

Web sitenizin organik arama sonuçlarında en üst sıralarda yer almasını sağlamak için,  web sitelerinizi inceler ve analiz ederim.  Yapılması gereken düzeltmeler varsa bunları yapar ve iyileştirme sağlarım. Sektörünüze dayalı anahtar kelime çalışmaları yaparak içeriklerinizin düzenlenmesi konusunda size yardımcı olur, detaylı rakip analizi yaparak web sitenize rekabet edebilme gücü sağlarım.

Sayfanın başında bulunan konu başlıklarına tıklayarak ilgili makaleleri okuyabilirsiniz.

Herşeyden önce ticaret yapan biri olarak rakiplerinizden geride kalmadan hizmet veya ürün satışlarınızın devamlılığını koruma adına dijitalleşme sürecinde mutlaka SEO yapılmış bir websitesine sahip olmalısınız. SEO’nun en büyük avantajı ücretli reklam kampanyaları yerine ekstra bir bedel ödemeden ANCAK sıkı takip edilmesi ile size organik trafik getirmesidir. Çoğu sektörde rekabetin zirve noktasına yaklaştığı günümüzde SEO çalışması artık bir seçenek olmaktan çıkmış ve zorunluluk haline gelmiştir. Dijitalleşme sürecini doğru planlama ile uygulayanlar her zaman bir adım ileride olacaktır. Ayrıca neden seo çalışmasına ihtiyacınız var makalesine göz atabilirsiniz. Siz de bir adım geride KALMAYIN. 

Tabii ki.  Beraber çalışabilmemiz için A-Z bir proje devam ettirmemiz gerekmiyor. Bana “Google My Business ve Haritalar kaydı oluşturmak istiyorum” gibi bir talep ile de gelebilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.

Herşeyden önce hiçbir zaman size google arama motoru sonuç sayfalarında 1. sırada çıkacaksınız diye bir garanti vermeyeceğim. Evet bunun için çalışacağız ancak şunu unutmayın düşük ve orta dereceli rekabetlerde 3-6 ay, rakip otoritesinin ve anahtar kelimele rekabetinin yüksek olduğu durumlarda minimum 9-10 ay bekleyeceğiz.

Eğer SEO çalışmasının verimli olmasını bekleyecek kadar zamanınız yoksa size Google Ads reklam yönetim modelini tercih etmelisiniz. Yalnız unutulmamalıdır ki ; kaliteli içeriğe sahip olmayan, iyi bir SEO çalışması yapılmamış web sitesi için reklam çıkılması halinde başarı oranı ya çok düşük olacak ya da kalite puanı düşük olduğundan dolayı yüksek tıklama başına maliyet ödemek zorunda kalacaksınız. (Reklam Alaka Düzeyi, Web Sitesi Hızı ve Kalite Puanı ile bilgilere Google sayfasından ulaşabilirsiniz.)

İletişim formundan lütfen bana detaylar ile birlikte ulaşın. Bir an önce yola koyulma vaktidir