Referanslar - Mutlu Müşteriler

Hakkımda

Öncelikle siteyi ziyaret edip incelediğiniz için çok teşekkür ederim. Umarım keyifli vakit geçirip SEO (arama motoru optimizasyonu), google ve wordpress ile alakalı kıymetli bilgiler edinmenize vesile olmuşumdur. 

Uzun soluklu turizm ve otelcilik macerasının sonunda komilikten başlayan süreç işletmecilik/esnaflığa kadar yükseldi. Sonrasında 2 yıllık otomotiv sektöründe Türkiye birinciliği ile gelen satış-pazarlama başarısının ardından artık bende dijital ortamda çocukluğumdan beri hayal ettiğim işi yapmaya karar verdim.

Şimdi bu kadar bilgiyi ben size neden verdim onu anlatmak istiyorum.

Daha önce dijital dünyayla tanışmamış ya da girmeye korkmuş KOBİ olabilirsiniz, bir mimar veya bir moda tasarımcısı olup bir web sitesine sahip olmak istemiş ancak farklı sebeplerle vazgeçmiş olabilirsiniz. Ancak bu yolu izlediyseniz dijital dünyanın nimetlerinden faydalanmamışsınız demektir.

Sitemde yazdığım rehber veya makalelerin tamamını uygulamak kaydıyla beraber işinizi büyütüp arzu ettiğiniz ticari oranları yakalayacak ya da arzu ettiğiniz trafiği web sitenize getirerek sitenizde %100 performans artışı sağlayacağım.

Bana iletişim formundan veya sosyal medya hesaplarımdan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Lütfen her talebin bir ücret ile karşılık bulacağını düşünmeyin 🙂

Bu arada aklınıza takılan sorular için lütfen iletişim sayfasına göz atın.

Hepinize sevgi ve saygılarımla.